Жаңа дәстүрлер бастамасы

Жаңа Бастама

Бағдарлама  шеңберінде 31 мамыр  2018 жылы  Кәсіби бағыт Мансап орталығы және бітірушулер  ағаш отырғызу дәстүрін өткізді.

Бұл өткен жылдардағы бітірушілердің дәстүрін жалғастыру.Бұл көп жыл білім алған қарашаңыраққа деген құрмет, ризашылық деп түсіну керек. 2018 жылғы бітірушілердің отырғызған ағаштары жаңа өмір бастамасы іспеттес болы. Бұл көшеттер жас мамандармен бірге өсіп күш жинайды деген ұгым.

8 жыл бұрын жаңа университет табалдырығын 500 жас студент аттап еді.

Сондықтан өткен мен байланысты жоғалтпау үшін жаңа тамаша дәстүр пайда болды – Назарбаев Университетінің  ТІЛЕК КІТАБІ.

Кітаптің ашылу рәсімі  университет бітірушілерге диплом тапсырған салтанатты сәтте өткізілді.Кітапта бітірушілердің шын жүректен шыққан тілектері, құттықтаулар.

Төменде осынау кітаптан үзінділер :

«Арманың үлкен болсын! Өз жолыңды тап, сонымен жүр! Сенің мүмкіншіліктерің шексіз!»(Куаныш Хабибуллин, класс 2015, Сауд Аравиясы).

«Ешқашан берілме! Мақсат қоя біл, соған жете біл!»(Ануар Сериков, класс 2017, Google, Ұлыбритания).

«Арманда ,мақсатшыл бол, тегіңдіі ұмытпа, адам бол! (НигинаБаймухамедова, класс 2016 года, АҚШ).